Kdo je Tomnordic ?

Ahoj, zájemci o Nordic Walking

Jmenuji se Tomáš Žec a jsem certifikovaný instruktor kondiční chůze/nordic walking

sport ve všech jeho formách je nedílnou součástí mého života.  Považuji se za všestranného a aktivního sportovce. Nordic Walking jsem objevil v roce 2010, kdy jsem začal objevovat stezky kolem Brna a na blízké Vysočině a zbavil se tak předsudku, že chůze s holemi je jen pro starší lidi. Je to tak náročné podle toho kolik energie do toho dáte. Pak se vám může zdát, že lesní stezkou letíte.

Začátkem roku 2022 jsem po absolvování instruktorského kurzu získal osvědčení Instruktor kondiční chůze/nordic walkingakreditovaný MŠMT ČR (Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky). Toto osvědčení mně udělil Mgr. Miroslav Mira, majitel Nordic sports a zakladatel Nordic Walking v ČR a SR. Jsem členem sítě instruktorů Nordic Walking Point©

Své vzdělání a techniku si stále zdokonaluji ať již na kurzech, lekcích zkušenějších kolegů, tak i pravidelnými vycházkami lesem. 

Proč mě Nordic Walking učaroval?

Nikdy jsem nepřišel na chuť kondičnímu běhání. Běžná chůze mi nedostačovala a dynamika chůze nordic walking se ukázalo jako to pravé. Skvěle mi balancuje, v dnešní uspěchané době, pracovní nasazení a volný čas.  Čas strávený na lesní stezce nebo polní cestě mi skvěle dobíjí tělo a čistí mysl.

Předávat své zkušenosti dále, jsem se rozhodl z jednoduchého důvodu. Na lekcích potkávám zajímavé lidi a zpětná vazba a radost klientů, že pro své tělo udělali něco prospěšného dělá radost i mě. Mě samotnému nordic walking změnil život a věřím, že i k Vám si najde cestu.

usmívající se tomnordic
tomnordic
rozcvička