Aktuálně vypsané lekce

Zde najdeš aktuálně vypsané lekce, na které se můžeš přihlásit.

Máš pochybnosti zda lekci zvládneš? Jsi začínající walker budeš potřebovat:

  • Budeme chodit v přírodě. Základní fyzická kondice (ujdete alespoň 5 km v terénu) je pro zdárné absolvování lekce potřeba. Na lekcích se budete učit správné technice a přitom chodit. Nebudeme ani závodit, ani polykat kilometry.
  • Minimální počet účastníků jsou 3 (při menším počtu účastníků přesuneme lekci na jiný termín, nebo to budu řešit jiným způsobem)
  • Společně objevíme, že skupina má sílu, a možná zjistíte, že dokážete víc než si myslíte (v rozumném míře dle vašich individuálních možností ). Navíc budete ve společnosti motivovaných a skvěle laděných lidí. Přidejte se!

Pokud si přesto nejsi jistý, tak mě zavolej a probereme to. Tel.: +420 774 979 332


Lekce – Nordic walking v rámci akce Festival zdraví v Brně
17:30 – 19:00 – 20.6.2024 Brno Lesná Dusíkova 824/5

ZdarmaCíl: Představení Nordic Walkig zájemcům o tuto aktivitu
Pro koho: pro ty z Vás, kteří chtějí změnu, zdraví, kondici, sílu, krásu a radost z aktivního života. Pro absolvování je potřeba být v základní kondici, tzn. jste schopni jít ve svém tempu např. 3 Km v terénu.
Přidanou hodnoutou je strávit užitečně den pro sebe s podobně laděnými lidmi, venku v přírodě.

Fungování: lekce je prakticky zaměřena a vedena (střídáme adekvátně praxi a ústní sdělení). Tento formát lekcí má svou tradici (od r. 2009)


STOJÍ ZA POZORNOST: Aby Vám program mohl poskytnout užitečný a zároveň příjemný zážitek, doporučuji následující vybavení: 

Sportovní oblečení pro pohyb v přírodě (lehké a vzdušné věci) vzhledem k roční době a aktuálnímu počasí. Lekce proběhne za každého počasí vyjma silného deště . 
Boty pohodlné, „měkké“, ohebné (na chůzi či na běhání, s nízkou podešví, typ „trail“ tzn. do terénu) Hodí se s dobrou podrážkou, „dezénem“ do terénu.
Láhev na pití nejlépe s bederní kapsou (sportovní ledvinkou), místo batůžků (ten není na NW vhodný), není nezbytné, ale může se hodit. Pokrývku hlavy (šátek, čelenku, kšiltovku, čepici). 
Můžete vyzkoušet cyklistické rukavice (s krátkými, 1/2 prsty) pro pohodlný úchop holí. Papírové kapesníky (když se člověk rozhýbe tak se hodí). 

Přihlášky zasílejte přes přihlašovací formulář .


Nordic Walking v Schönbrunnu (AT)“
6:00 – 17:00 – 04.5.2024 :

1340/osoba

č. lekce: 04052024

Srdečně vás zvu na jednodenní výlet do okouzlujících zahrad Schönbrunnského zámku ve Vídni.

🌳 Co uvidíte:
Rozlehlý park a Schönbrunnské zahrady na více než 190 hektarech.
Zámecký park, vzniklý od 17. do poloviny 19. století, rozdělený na dvě hlavní části.
Jižní část připomínající rozlehlý lesopark a severní část v úhledném francouzském stylu s krásnými záhony, květinami a cennými dřevinami.
Nádhernou stavbu Gloriette z roku 1775 s kavárnou a výhledem na zámecký areál a Vídeň.
Bude-li zájem – v parku se nachází palmový skleník a malá zahrada Irrgarten, která byla vybudovaná mezi lety 1698 a 1750 jako přírodní labyrint, v jehož zákoutích objevíte 12 znamení zvěrokruhu.

👣 Program:
– Sraz: 6:00 hod. v Brně, Lesná.
– Příjezd do Vídně kolem 8:00 hod.
– Rozcvička a protažení v zámeckém parku po přesunu z parkoviště.
– Nordic Walking stezkami v lesoparku a sestup do zámeckých zahrad.
– Příležitost ke kochání a odpočinku s kávou během výšlapu.
– Předpokládaný návrat do Brna mezi 16 -17 hod.

🌸 Praktické informace:
– Délka trasy: cca 12 km.
– S sebou vezměte: Nordic walking hole (půjčíme), sportovní obuv, svačinu a pití.
– Cena: 1340,-Kč/osoba
– Cena zahrnuje: dopravu, Nordic Walking program.
– Cena nezahrnuje: jídlo, pití, vstupné do skleníků a zahradního labirintu (při zájmu), cestovní pojištění.

Kapacita omezena, neotálejte s přihlášením! Rezervuj do 31.3.2024

Těším se na společný den plný pohybu, krásy a objevů v Schönbrunnu!


Pravidelní úterní lekce s Tomem
„Pro ty, co se rozhodli začít budovat kondici“
17:30 – 19:00 – 9.4.-11.6.2024 :

1999,-Kč/osoba/

č. lekce 240409-18630

Zvu Vás na pravidelné úterní lekce a tréninky nordic walking pro radost i kondici.

„Spolu nám to šlape líp.

Nečeká vás „jen“ nordic walking, ale i naučíte se a zdokonalíte se v technice severské chůze prozkoumáte krásné lesní okruhy a zacvičíte si pod širým nebem cvičení s holemi (na protažení, uvolnění, zpevnění) lekce jsou i pro ty, kdo jsou i nejsou Nordic Walking políbení vyplníme i vaše přání (ptáme se Vás, co chcete a pracujeme s tím) hole bez poplatku navíc zapůjčíme (pro zájemce s tréninkovou slevou vybavíme.)
Našlapeme cca 4-6 km.

Máme zázemí, kde se můžete převléct do/ze sportovního, ponechat si své soukromé věci „pod zámkem“, odskočit si na WC či doplnit tekutiny (i tohle je důležité, dát si schůzku v lese není jen tak 🙂

Skupiny jsou otevřené do třetí lekce(tzn. se můžete ozvat, přihlásit ke vstupu), poté je uzavíráme pro skupinovou dynamiku a obsahovou skladbu. Takto nám to dobře funguje.

Společně objevíme, že skupina ma sílu, a možná zjistíte, že dokážete víc než si myslíte (v rozumné míře dle vašich individuálních možností:). Navíc budete ve společnosti motivovaných a skvěle laděných lidí. Přidejte se! 

Pokud vám nevyhovuje termín aktuálně vypsaných lekci a jste skupinka 3-6 walkerů, tak se podívejte na možné lekce ::: ZDE ::: a nebo se objednejte na individuální lekci. Rád pro vás připravím lekci na míru. Kontakt.